od 1985 roku
światłowody, nowoczesność, niezawodność
Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Telekomunikacyjnych

O nas

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Telekomunikacyjnych istnieje od 1985 roku. Od końca lat osiemdziesiątych specjalizujemy się w budowach liniowych. Dzięki doświadczonej kadrze  i zapleczu sprzętowemu potrafimy zrealizować każde zadanie z zakresu budowy, przebudowy oraz remontów lini i urządzeń teletechnicznych tradycyjnych i światłowodowych, teleinformatycznych oraz energetycznych.Nasza specjalizacja to telekomunikacja, światłowody i oświetlenie uliczne. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty.

Historia

Początkowo Przedsiębiorstwo wykonywało prace elektro-instalacyjne. W ciągu kolejnych lat nastąpiła zmiana profilu działalności firmy. W roku 1986 “El -TEL” otrzymał pierwsze zlecenie od przedsiębiorstwa Poczta Polska Telegraf i Telefon na wykonanie sieci teletechnicznej na obszarze miasta Jaworzna. Był to punkt zwrotny w działalności firmy. Od tej pory polityka zatrudnienia i inwestycje zmierzały do wyspecjalizowania się firmy w świadczeniu usług dla firm telekomunikacyjnych.

Nasza Działalność

* projektowanie , budowa i pomiary linii światłowodowych okręgowych, międzymiastowych i lokalnych
* projektowanie i budowa kabli telekomunikacyjnych okręgowych, magistralnych, rozdzielczych i abonenckich
* projektowanie i budowa kanalizacji telekomunikacyjnej w pełnym zakresie
* remonty i modernizacje sieci telekomunikacyjnych
* projektowanie i budowa sieci TVK
* projektowanie i budowa sieci teleinformatycznych
* nadzór nad robotami prowadzonymi w pobliżu urządzeń telekomunikacyjnych
* świadczenie usług związanych z utrzymaniem sieci telekomunikacyjnych dla operatorów telefonii
przewodowej
* inżynieria drogowa
* budowa sieci energetycznych
* wykonywanie przewiertów i przecisków pod drogami, rzekami itp.
* roboty ziemne przy użyciu ciężkiego sprzętu
* autoserwis – naprawy bieżące, blacharka i zabezpieczenie antykorozyjne wszelkich pojazdów
* serwis oponiarski
Wysoka jakość oferowanych przez nas usług była budowana przez wiele lat poprzez przemyślaną politykę kadrową dzięki zatrudnianiu najwyższej klasy fachowców i wszechstronnym szkoleniu pracowników. Kadra techniczna i pracownicy posiadają wieloletnią praktykę, a dzięki uzyskaniu wymaganych uprawnień, przedsiębiorstwo wykonuje wszelkie zlecenia z zakresu budownictwa telekomunikacyjnego. Rozwój firmy był możliwy dzięki polityce inwestowania zysków w zakup sprzętu budowlanego i urządzeń do prowadzenia robót telekomunikacyjnych. Wyposażenie firmy w specjalistyczny sprzęt umożliwia szybką realizację prowadzonych budów oraz ich żądaną jakość.

Wszystkie roboty przedsiębiorstwo wykonało w obowiązujących terminach, rzetelnie pod względem technicznym i rzeczowym. Jakość robót jest wysoko oceniana przez prowadzących budowy Inspektorów oraz służby eksploatacyjne, czego dowodem są posiadane referencje oraz certyfikat ISO 9001.